Biznes on-line

o finansach i gospodarce…

Posted by admin On May - 25 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ranking chwilowek (5)Jeśli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Nie wiesz co chcesz robić w życiu, ani jaki kierunek studiów wybrać – ekonomia może być właściwym wyborem.

Wbrew pozorom ekonomia to nie tylko ciągi cyfr i tabele wyświetlane na monitorze, zresztą analiza tych cyfr również może być fascynująca. Poza tym ekonomia to nauka interdyscyplinarna, w której analizuje się szczegółowo zarówno lokalne uwarunkowania jak i stosunki międzynarodowe, przygląda się wnikliwie temu, co kieruje ludzkimi zachowaniami związanymi z obrotem pieniężnym i gromadzeniem kapitału, zastanawia się nad brakiem harmonii i równowagi między ludzkimi potrzebami i ograniczonymi zasobami

Ekonomia to gwarancja zatrudnienia. Możesz zostać analitykiem ekonomicznym albo doradcą finansowym bądź inwestycyjnym. Nie trudno będzie również znaleźć etat w działach finansowych wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw administracji publicznej czy w instytucjach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych. Ekonomia przyda się też w prowadzeniu własnej firmy.

Categories: Biznes

Comments are closed.