Biznes on-line

o finansach i gospodarce…

Posted by admin On May - 25 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ranking chwilowek (6)Drogi maturzysto, stajesz obecnie przed wyborem, którego konsekwencje mogą mieć wpływ na całe twoje późniejsze życie. Zastanawiasz się po co w ogóle potrzebne będą ci studia? A może boisz się zasilić szeregi smutnych magistrów serwujących hamburgery w barach szybkiej obsługi?
Owszem, taki scenariusz jest niestety możliwy, jednak ty sam możesz znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo jego realizacji. Wybierz uczelnię, po ukończeniu której znalezienie dobrze płatnej pracy nie będzie takie znowu niemożliwe, np. Akademia Ekonomiczna.
Uczelnia taka oferuje wiele ciekawych kierunków, podejmujących zagadnienia, które są i będą istotne zarówno w polskiej jak i ogólnoświatowej gospodarce, np. ekonomia, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, logistyka i transport, finanse i rachunkowość oraz ogólnie pojętą przedsiębiorczość. Teoretyczna oraz praktyczna wiedza zdobyta podczas studiów pozwoli absolwentom na znalezienie satysfakcjonującej pracy, gdzie będą mogli w pełni wykorzystać nabyte umiejętności.

Categories: Biznes

Comments are closed.