Biznes on-line

o finansach i gospodarce…

Posted by admin On September - 11 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Akcesoria medyczne

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich marek na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.