Biznes on-line

o finansach i gospodarce…

Posted by admin On September - 11 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Odwiedź:

Ginekolog Michalik Wrocław

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Biznes

Comments are closed.